vision express

Lojalumo programa

Privilegijos lojaliems klientams

Vertiname ir džiaugiamės turėdami nuolatinius klientus, todėl esame sukūrę VISION EXPRESS lojalaus kliento programą, kuri suteikia šiuos privalumus*:

50 % nuolaida pakartotinei regėjimo patikrinimo paslaugai. 

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai rekomenduoja regėjimą tikrinti profilaktiškai ne rečiau nei kartą per 1 metus, o vyresnio amžiaus asmenims arba sergantiems sisteminėmis ligomis – net ir dažniau. Tam tikrais atvejais mūsų optikose dirbantys gydytojai oftalmologai ar optometrininkai rekomenduoja atvykti pakartotiniam patikrinimui, norėdami įvertinti akių būklę, Jūsų pripratimą prie akinių ar kitų priežasčių, tad visiems VISION EXPRESS lojaliems klientams pakartotinė atitinkama regėjimo patikrinimo paslauga metų eigoje bus atliekama už pusę kainos.

Svarbu! Laiku patikrinus akis ir pastebėjus tam tikrus pakitimus, dar ankstyvoje stadijoje galima diagnozuoti tam tikras ligas.

25 % nuolaida visoms prekėms – mūsų dovana Jums gimtadienio proga. Gimtadienis – ne gimtadienis, jeigu nėra dovanų! Mes sveikiname kiekvieną VISION EXPRESS lojalų klientą ir gimtadienio mėnesį (15 kalendorinių dienų iki gimimo dienos ir 15 kalendorinių dienų po jos) dovanojame 25 % nuolaidą visoms prekėms (nuolaida korekciniams akiniams taikoma perkant ir gaminant pilną akinių komplektą; paslaugoms nuolaida netaikoma). Dovana bus suteikta, pateikus gimimo dieną įrodantį oficialų dokumentą.

10 % nuolaida keičiamiems akinių lęšiams. Vertiname mūsų klientų lojalumą ir suprantame, kad norisi ne tik atsinaujinti akinius, bet kartais tik akinių lęšius, išbandant geresnius, naujesnius, su papildomomis dangomis, o kartais net ir visai kito tipo lęšius. Stengiamės pasiūlyti naujausius ir moderniausius sprendimus Jūsų geresniam matymui, tad nuo šiol visi lojalūs klientai, norėdami pasikeisti VISION EXPRESS optikoje pirktų akinių lęšius, galės tai padaryti su 15 % nuolaida.

10 % nuolaida saulės akiniams. Akis nuo žalingų UV saulės spindulių būtina saugoti ne tik vasarą, bet ištisus metus. Todėl mūsų lojalūs klientai akinius nuo saulės gali įsigyti pigiau visus metus, kiekvieną dieną  – nuolaida galioja tiek naujausių, tiek senesnių kolekcijų modeliams.

Svarbu! Jeigu pirkimo dieną Jūsų išsirinktiems saulės akiniams bus taikoma didesnė nei 15 % nuolaida VISION EXPRESS salone, mes pritaikysime būtent Jums naudingiausią  pasiūlymą.

10 % nuolaida aksesuarams ir akinių priežiūros priemonėms. Kad akiniai Jums tarnautų ilgiau, rekomenduojame juos taisyklingai prižiūrėti ir valyti specialiai tam skirtomis priemonėmis. Baigėsi akinių valymo skystis? O gal reikia akinių rasojimą mažinančios šluostės? VISION EXPRESS lojaliam klientui suteiksime 10 % nuolaidą akinių priežiūros priemonėms. Pametėte akinių dėkliuką, o gal norite naujos akinių grandinėlės? Aksesuarams taip pat pritaikysime 10 % nuolaidą!

Ypatingi ir išskirtiniai pasiūlymai tik lojaliems klientams. Atsidėkodami savo lojaliems klientams už buvimą kartu, esame paruošę specialių ir tik lojaliems klientams skirtų nuolaidų, renginių, privilegijų. Apie daugumą jų informuojame asmeniškai, tad jeigu norite sužinoti, būtinai patvirtinkite sutikimą su Jumis susisiekti ir pranešti išskirtinį pasiūlymą būtent Jums! Dar kartą dėkojame, kad esate kartu!

Dar nedalyvaujate mūsų lojalumo programoje? Ne bėda. Atvykite į artimiausią optikos saloną, kur paprašysime užpildyti specialią anketą, o lojalumo programos teikiamais privalumais galėsite pasinaudoti jau tą pačią dieną.

 

VISION EXPRESS lojalumo programos sąlygos ir taisyklės:

Bendrosios nuostatos:

 1. „Vision Express“ optikų (toliau – „Vision Express“) klientų lojalumo programa (toliau – Lojalumo programa) – tai programa, skirta supažindinti lojalius klientus su vykdomais specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis.
 2. Šios taisyklės galioja „Vision Express“ lojaliems klientams (toliau – Lojalumo programos dalyviai). Lojalumo programos dalyviai privalo laikytis nurodytų terminų ir sąlygų.
 3. Lojalumo programa skirta tik fiziniams asmenims.
 4. Lojalumo programa yra neterminuota, nebent Lojalumo programos dalyvis pareikštų norą pasitraukti iš Lojalumo programos.
 5. Išsami informacija apie Lojalumo programos nuolaidas ir specialius pasiūlymus pateikiama www.visionexpress.lt.
 6. „Vision Express“ turi teisę keisti Lojalumo programos specialius pasiūlymus ir nuolaidas be išankstinio raštiško pranešimo Lojalumo programos dalyviui.

Sutikimas dalyvauti lojalumo programoje:

 1. Lojalumo programos dalyvis, norėdamas dalyvauti Lojalumo programoje, privalo DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS užpildyti specialų prašymą-anketą bet kurioje „Vision Express“ optikoje.
 2. Pasirašydamas prašymą-anketą dalyvauti Lojalumo programoje, Lojalumo programos dalyvis sutinka su Lojalumo programos sąlygomis ir taisyklėmis, bei įsipareigoja jų laikytis.
 3. Kiekvienam Lojalumo programos dalyviui „Vision Express“ sistemoje priskiriamas unikalus lojalaus kliento numeris.

Lojalumo programos privilegijų panaudojimas:

 1. Lojalumo programos teikiamomis privilegijomis gali naudotis Lojalumo programos dalyvis, apsipirkdamas visuose „Vision Express“ optikos salonuose Lietuvos Respublikoje.
 2. Lojalumo programos dalyvis turi teisę „Vision Express“ optikose pirkti prekes su nuolaida, dalyvauti tik Lojalumo programos dalyviams organizuojamose akcijose.
 3. Lojalumo programos dalyviui „Vision Express“ sistema automatiškai priskiria tuo metu naudingiausią pasiūlymą pagal Lojalumo programą, priklausomai nuo perkamos prekės.

Lojalumo programos dalyvio asmeninės informacijos rinkimas:

 1. „Vision Express“ kaupia asmeninę Lojalumo programos dalyvio pateiktą informaciją tam, kad galėtų vykdyti Lojalumo programą.
 2. Pasirašydamas prašymą dalyvauti Lojalumo programoje, Lojalumo programos dalyvis pažymi, kad susipažino su privatumo politika ir lojalumo programos taisyklėmis.
 3. Pasirašydamas prašymą dalyvauti Lojalumo programoje, Lojalumo programos dalyvis gali sutikti / nesutikti gauti reklaminę informaciją apie „Vision Express“ optikos salonuose vykdomas akcijas bei specialius pasiūlymus.
 4. Sutikdamas gauti reklaminę informaciją, Lojalumo programos dalyvis sutinka, kad „Vision Express“ tvarkytų bei perduotų prašyme nurodytus asmens duomenis tretiesiems asmenims – duomenų tvarkytojams – tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant ateityje sukurti specialius pasiūlymus Lojalumo programos dalyviui.
 5. Lojalumo programos dalyvis, norėdamas pateikti papildomos informacijos apie save, papildyti ar ištaisyti prašyme pateiktus duomenis, atsisakyti gauti šio prašymo pagrindu siunčiamą informaciją, gali tai padaryti atėjęs į artimiausią „Vision Express“ optiką ar atsiuntęs el. paštu info@visionexpress.lt.
 6. „Vision Express“ gerbia Lojalumo programos dalyvio privatumą ir garantuoja asmeninės informacijos konfidencialumą.
 7. „Vision Express“ užtikrina Lojalumo programos dalyvio duomenų saugumą ir tvarkymą, remiantis Lietuvos Respublikos asmenų duomenų reguliavimo bei apsaugos įstatymais.

Lojalumo programos sąlygų keitimas:

 1. „Vision Express“ turi teisę keisti arba papildyti šias sąlygas be išankstinio raštiško pranešimo Lojalumo programos dalyviui.
 2. Išsami informacija apie Lojalumo programos sąlygas pateikiama www.visionexpress.lt.