vision express

Klausos aparatai

  • Filtras 

Klausos aparatai yra labiausiai paplitęs būdas pagerinti klausą. Jie gali padėti daugumai žmonių, turinčių klausos sutrikimų. Pažangiausiuose klausos aparatuose naudojamos naujausios technologijos, pavyzdžiui, dirbtinis intelektas. Jie klauso ir atpažįsta garsus, sugeba jums naudingus garsinti ir aiškesni arba sumažinti trikdančius. Mūsų siūlomi klausos aparatai atlieka iki 55 milijonų tokių garso patobulinimų per valandą, taip užtikrindami puikią garso kokybę. Technologijos taip pat leidžia patiems reguliuoti girdimus garsus: sustiprinti norimus girdėti ir sumažinti mažiau reikalingus garsus. Tai galima padaryti naudojant mobiliąją aplikaciją, patį klausos aparatą arba vieną iš papildomų priedų. 

Kiekvienas žmogus yra unikalus, kiekvieno klausa yra skirtinga. Todėl svarbiausias žingsnis nusprendus pradėti naudotis klausos aparatu yra tinkamas jo programavimas ir pritaikymas individualiems klausos bei gyvenimo būdo poreikiams. Norint, kad prietaisas teiktų kokybišką garsą ir tarnautų keletą metų, reikėtų atkreipti dėmesį į tinkamą įrenginio priežiūrą. Taip pat nereikėtų pamiršti ir reguliarių klausos tikrinimų, nes bėgant laikui ir keičiantis klausai, aparatą galima perprogramuoti taip, kad jis vis tiek atitiktų Jūsų poreikius. 

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų ar Jūsų artimojo klausa silpsta, svarbu nieko nelaukti ir kreiptis į klausos sveikatos priežiūros specialistus. Klausos sutrikimas gali turėti neigiamos įtakos pilnaverčiam gyvenimui, o kuo ilgiau bus delsiama, tuo sudėtingesnis reabilitacijos laikotarpis lauks.

Klausos sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja kartą per metus atlikti profilaktinį klausos patikrinimą. Prevencija ir reguliarus klausos tikrinimas padės laiku ir ankstyvoje stadijoje pastebėti gebėjimo girdėti pokyčius bei priimti tinkamiausią sprendimą tolimesniems veiksmams.
Prekių filtravimas

Prekės ženklas
Pakuotė