vision express

Akinių lęšiai

Akinių lęšiai

Akinių lęšių pasirinkimas – tai vienas svarbiausių etapų, norint matyti gerai ir su akiniais jausti maksimalų komfortą juos nešiojant. Renkantis akinių lęšius, svarbu ne tik regėjimo būklė, bet ir kliento gyvenimo būdas, pagal tai rekomenduojami tam tikro ploninimo lęšiai, lęšiai skirti darbui kompiuteriu, progresiniai, fotochrominiai ar kiti lęšiai.

Akinių lęšiai yra labai svarbi gero regėjimo ir maksimalaus komforto, nešiojant akinius, sudedamoji dalis. VISION EXPRESS siūlo garsiausių ir naujausias technologijas lęšių gamyboje taikančių gamintojų „Seiko“, „Essilor“, „LTL Italija“ ir „Starvision“ akinių lęšius. Mūsų ilgametę darbo patirtį turinys konsultantai pasiūlys geriausiai Jūsų gyvenimo būdą, galimybes bei norus atitinkančius akinių lęšius, kurie užtikrins ne tik ryškų matymą, bet ir norimą efektą nešiojant akinius.

Dirbantiems patalpose su dirbtiniu apšvietimu arba kompiuteriu lęšiai su antirefleksine danga – optimalus pasirinkimas, vertinant kainą ir kokybę. Šio tipo lęšiai turi neatspindintį paviršių, kuris padaro akinių lęšius skaidresnius, ant jų paviršiaus nesusidaro aplinkinių šviesos šaltinių atspindžiai. Tokie lęšiai yra pralaidesni šviesai, akys mažiau pavargsta. Lęšiai su antirefleksine danga yra tvirtesni ir atsparesni braižymuisi, nes yra dengiami multifunkciniu dangų sluoksniu, kurį gali sudaryti kietinančioji, antirefleksinė, oleofobinė, hidrofobinė ir antistatinė dangos.

Progresiniai lęšiai – tinkamiausia regėjimo korekcijos priemonė, norint užtikrinti puikią matymo kokybę įvairiais atstumais: žiūrint į tolį, vidutiniu atstumu ir skaitant. Visa tai – vieneri akiniai! Pagal artumo ar tolumo zonų dydį progresiniai lęšiai gali būti paskirti pastoviam nešiojimui, dažniau vairuojant ar dažniau dirbant iš arti – tai priklauso nuo individualių žmogaus poreikių.

Fotochrominius akinių lęšius rekomenduojame klientams, kurie regėjimo korekcijai ir apsaugai nuo saulės nori vienerių akinių. Šio tipo lęšiai reaguoja į ultravioletinius spindulius ir priklausomai nuo šių spindulių intensyvumo keičia spalvą. Akiniai su tokio tipo lęšiais lauke atrodo kaip įprasti saulės akiniai, o būnant patalpoje – kaip korekciniai akiniai, kadangi lęšiai būna skaidrūs.

Esant didelėms dioptrijoms, įprastiniai lęšiai būna storesni, sunkesni ir labiau juntami. VISION EXPRESS regėjimo ekspertai rekomenduoja rinktis plonintus akinių lęšius maksimaliam komfortui ir geresniam estetiniam vaizdui užtikrinti. Akinių lęšių storį nurodo indeksas: kuo skaičius didesnis, tuo akinių lęšis yra plonesnis ir lengvesnis. VISION EXPRESS specialistų dažniausiai rekomenduojamas variantas yra 1.6 arba 1.67 ploninimo akinių lęšiai – tai estetiškas ir elegantiškas vaizdas su bet kurio tipo rėmeliais už prieinamą kainą. 

Akinių lęšių pasirinkimas mūsų optikos salonuose yra itin didelis, tad visada Jums patarsime ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus, kad pasirinkti būtų paprasta.