vision express

100 % kokybiškų akinių garantija

Užtikriname, kad VISION EXPRESS svarbiausia yra Jūsų regėjimo kokybė. Mes įsipareigojame Jums pagaminti aukštos kokybės korekcinius akinius už gerą kainą – tai ne tik užtikrins maksimalų Jūsų regėjimo komfortą, bet ir pagerins Jūsų kasdienybę.

Kaip daugiau nei 30 metų patirties turintys akių priežiūros ekspertai Baltijos šalyse, mes esame užtikrinti savo gaminamų akinių ir suteikiamų paslaugų kokybe, tad VISION EXPRESS klientams suteikiame 100 % kokybiškų akinių garantiją, kuri užtikrina, kad išsirinkę akinius VISION EXPRESS optikos salonuose galite būti ramūs – Jūs įsigijote aukščiausius kokybės standartus atitinkančius korekcinius akinius!

100 % kokybiškų akinių garantija suteikia išskirtinius privalumus:

 • NEMOKAMO 30 DIENŲ AKINIŲ PAKEITIMO GARANTIJA

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti savo pirktais korekciniais akiniais, mes įsipareigojame:

 • NEMOKAMAI pakeisti į tos pačios ar didesnės vertės korekcinius akinius per 30 dienų nuo įsigijimo datos. Jums tereikia užsukti į tą patį VISION EXPRESS optikos saloną, kuriame pirkote akinius, su savimi turėti akinių pirkimo dokumentus.
 • Jei korekcinius akinius norėsite keisti į brangesnius (pasirenkant didesnės kainos rėmelį ar/ir aukštesnės klasės akinių lęšius), Jums tereikės primokėti kainų skirtumą.
 • 30 dienų korekcinių akinių keitimo garantija taikoma akiniams, pagamintiems pagal ne senesnį nei 3 mėn. VISION EXPRESS specialistų išrašytą receptą. Esame užtikrinti mūsų optikos salonuose dirbančių optometrininkų ir gydytojų oftalmologų profesionalumu, jų atliekamomis regėjimo patikrinimo paslaugomis. Jei turite kitų įstaigų specialistų išrašytą akinių receptą, kviečiame prisijungti prie mūsų lojalumo programos – Jūsų akinių recepto patvirtinimui regėjimo patikrinimą atliksime nemokamai.
 • Keičiami akiniai turi būti nesugadinti ar kitaip mechaniškai nepažeisti, grąžinami pilnos komplektacijos, kaip buvo pateikti pirkimo metu.
 • Akiniai keičiami į tokios pat vertės korekcinius akinius, kaina skaičiuojama kartu su einamuoju laikotarpiu galiojančiu pasiūlymu, akinių gamybos paslauga neįskaičiuota.
 • Norint pasinaudoti 30 dienų akinių pakeitimo garantija, už akinius turi būti sumokėta pilna suma, negalioja akinius įsigijus su sveikatos draudimu ar VLK kompensacija.

 

 • MAKSIMALAUS KOMFORTO GARANTIJA: JŪSŲ PATOGUMAS MUMS YPAČ SVARBUS!

Rėmelių parinkimo garantija. Jeigu Jūsų pasirinkti akinių rėmeliai Jums nepatogūs, smukčioja ar kelia diskomfortą, be papildomų išlaidų atliksime akinių rėmelio reguliavimą ir individualų pritaikymą Jums!

Akinių lęšių garantija įbrėžimams. Dauguma akinių lęšių, įsigytų VISION EXPRESS optikos salonuose, yra padengti įbrėžimams atsparia danga, užtikrinančia ilgaamžiškumą. Mes esame užtikrinti Jūsų akiniams parinktų lęšių kokybe ir savybėmis. Jei vis dėlto atsitiktų taip, kad per pirmas 30 dienų nuo akinių įsigijimo ant lęšių atsirastų žymių įbrėžimų, įsipareigojame pakeisti juos į tokius pačius nemokamai!

Progresinių akinių lęšių komforto garantija. Progresiniai akiniai yra šiuolaikiškas ir modernus sprendimas, leidžiantis džiaugtis puikiu matymu keliais atstumais, nešiojant tik vienus akinius. Įsigijus korekcinius akinius su progresiniais lęšiais, labai retai, tačiau gali nutikti taip, kad nepavyks prie jų priprasti per 30 dienų nuo akinių įsigijimo. Tokiais atvejais VISION EXPRESS optikos salonuose progresinius akinius galėsite pasikeisti į dvejus akinius – skirtus matyti į tolį ir iš arti, sumokant tik kainos skirtumą.

 • ŽEMOS KAINOS GARANTIJA

Pažadame, kad visi VISION EXPRESS optikos salonuose įsigyti akiniai yra gaminami pagal aukščiausius gamybos standartus, naudojant aukštos kokybės medžiagas ir užtikrinant žemiausią kainą rinkoje. Jei per 30 dienų nuo įsigijimo rasite tokius pačius akinius už mažesnę kainą kitose optikose Lietuvoje, mes įsipareigojame grąžinti kainų skirtumą. Lyginama korekcinių akinių kaina susideda iš akinių lęšių poros ir akinių rėmelio kainos prieš pritaikytas nuolaidas, pateikiant to paties gamintojo ir specifikacijos vaizdinius įrodymus, patvirtinančius mažesnę pradinę prekių kainą.

 • KOKYBIŠKOS PREKĖS GARANTIJA

Visiems VISION EXPRESS optikos salonuose įsigytiems akiniams taikoma kokybiškos prekės garantiją. Laikydamiesi LR įstatymuose nustatytos tvarkos, įsipareigojame pašalinti gamyklinio broko defektus, keičiant atskiras akinių detales. Taip pat mums svarbus Jūsų maksimalus komfortas nešiojant akinius, tad suprantame, kad kartais gali atsitikti gyvenimiškos situacijos, kurių metu akiniai gali būti mechaniškai pažeisti netyčia, akinius galite sulaužyti ar kitaip sugadinti – tokiais atvejais siūlome pasinaudoti mūsų akinių papildomo aptarnavimo sutartimi, kuri suteiks išskirtines sąlygas pasikeisti akinius, juos nepataisomai sugadinus.

Papildomo aptarnavimo sutartis 

 • NEMOKAMAS APTARNAVIMAS VISĄ AKINIŲ NEŠIOJIMO LAIKOTARPĮ

VISION EXPRESS įsigytais akiniais rūpinsimės visada: prireikus pakeisime akinių noseles, sureguliuosime rėmelių geometriją, suveršime atsilaisvinusius varžtelius, kruopščiai išvalysime.

Šiomis paslaugomis galite naudotis neribotai tiek, kiek Jums reikia – tiesiog užsukite į artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną ir informuokite mus apie Jūsų poreikius.

 • DRAUGIŠKO IR PROFESIONALAUS APTARNAVIMO GARANTIJA

VISION EXPRESS regėjimo ir akinių ekspertai lydės Jus visame akinių pasirinkimo procese, nuoširdžiai patars ir atsakys į visus Jums kylančius klausimus. Mūsų įsipareigojimas Jums – kokybiška ir maloni aptarnavimo patirtis bei profesionalios paslaugos.

 • LAIMINGŲ KLIENTŲ GARANTIJA

VISION EXPRESS svarbiausia – Jūsų laimingos akys! Mūsų įsipareigojimas reiškia, kad pasitikime savo specialistų profesionalumu ir dėsime visas pastangas, kad Jūsų akiniai būtų 100 % kokybiški, o akys būtų 100 % laimingos. Vertiname klientų pasitikėjimą ir siekiame viršyti lūkesčius kiekvieną kartą Jums apsiperkant mūsų optikos salonuose.

Iškilus klausimams dėl 100 % kokybiškų akinių garantijos ar prireikus VISION EXPRESS regėjimo ir akinių ekspertų patarimo – nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda info@visionexpress.lt